• Błonie ul. Maszynowa 1, 55-330 Miękinia. Znajdz nas na mapie.

  Pn - Pt: 8:00 - 16:00

 • Godziny pracy

  budownictwo@integart.com.pl

 • Email

  +48 71 31 53 191, +48 603 116 604

 • Telefon

  O Integart sp. z o.o.

  Integart Sp. z o.o. to firma, która powstała na bazie doświadczenia zdobytego przez jej właściciela na rynku Europy Zachodniej oraz Ameryki Północnej. Jej początki sięgają roku 1994.

  Obecnie, w Polsce, przedsiębiorstwo jest czołowym dystrybutorem urządzeń dedykowanych branży LFP, Viscom (drukarki wielkoformatowe, stołowe i rolowe plotery tnące, wielkoformatowe laminatory, stoły aplikacyjne) oraz budownictwa (panele/płyty poliwęglanowe, elewacje wentylowane, XPS, profile aluminiowe). W swojej ponad 20-letniej historii działalności firma osiągnęła status jednego z największych dystrybutorów produktów z tworzyw sztucznych w Polsce, dedykowanych dla reklamy i drogownictwa.

  W dziedzinie budownictwa Integart jest przedstawicielem takich znanych i renomowanych producentów jak: Rodeca, Arla, Parlam, Extral Aluminium czy Alucoil.

  Zatrudnienie firmy wynosi około 190 osób. Łącznie Integart Sp. z o.o. posiada 12 oddziałów w Polsce oraz 2 oddziały w Czechach. Sumaryczna powierzchnia magazynowa należąca do firmy to około 14000 m2. Centrala firmy zlokalizowana jest w Błoniu pod Wrocławiem. Tutaj znajdują się także należące do firmy skład oraz agencja celna. Ogromne zaplecze sprzętowe i Centrum Konfekcji umożliwia realizowanie zamówień z uwzględnieniem dowolnych indywidualnych potrzeb klientów.

  „Sprawdzony Partner zadba o Twoje sprawy” – to motto, które przyświeca naszej firmie od początku jej funkcjonowania i jest konsekwentnie realizowane każdego dnia. „Wartością dodaną każdego przedsiębiorstwa jest to że potrafi klientowi pomóc, pomóc nie tylko w dostarczaniu produktów o niskiej cenie ale pomóc mu wiedzą i wsparciem w obszarze aplikacji w obszarze nowych rozwiązań. W obszarze zakupu odpowiedniej technologii dla swoich potrzeb” – mówi Prezes Integart Sp. z o.o. Sławomir Kot-Zaniewski. Firma zapewnia wszystkim swoim Klientom wygodny i szybki dostęp do potrzebnych materiałów oraz urządzeń, serwisu i tak cennego doświadczenia swoich pracowników.

  Copyright © 2016 Integart Budownictwo. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  stopkalogotype